ההרצאה הנודדת

רבים כבר מכירים בכוחם של צמחי המרפא ורוצים לשלב אותם בטיפול במחלות בחיי היומיום. אחרים מסתקרנים, מעוניינים להכיר, אך אולי גם קצת חוששים ממידע מוטעה. וזה שלא חסר מידע בנושא, אבל ייתכן שזו הבעיה כיום: שפע המידע ברשת עשוי קצת לבלבל. מתוך כך, ההרצאות הנודדות הן הדרך שלי לתרום ידע מסודר ומהימן שיאפשר שימוש ביתי בצמחי מרפא.

בהרצאות תשמעו כיצד בעזרת שימוש ביתי ופשוט בצמחים, ניתן למנוע ולקצר זמני מחלות, לצרוך פחות תרופות, לתמוך בבריאות ולהקל על מכאובים שהיינו רגילים להתייחס אליהם כ "נחכה עד שיעבור". חלק מההרצאות עוסקות בנושאים ספציפיים כמו לדוגמה טיפול במחלות חורף ומניעתן או מחלות העידן המודרני: לחץ דם וסכרת, וחלק כלליות יותר ומקיפות מגוון רחב של בעיות נפוצות בחיי המשפחה.

ההרצאות הנודדות הן למעשה הדרכות. הן מלמדות לא רק באלו צמחים להשתמש, אלא גם למה ומתי, כיצד, באיזה מינון ולמשך כמה זמן. הן מחדשות, פוקחות עיניים לאמיתות מפתיעות, ותומכות בכל מי שרוצה ליישם את הרפואה הזו בחייו.

ההרצאות נעשות כחוגי בית, במרכזים קהילתיים, בגני ילדים, במתחמים אקולוגיים ובבתי העם במושבים. בליווי מצגת מפורטת, דוגמאות, טעימות והמחשות- מועבר הידע בגובה העיניים, תוך התבססות על מדע מודרני, ידע עתיק וניסיון קליני אישי וכללי.

חלק ממה שאני מגדיר כשליחות שלי הוא הבאת רעיונות הריפוי הפשוט שבצמחים לתודעת הקהל הרחב. המטרה הנגזרת מכך בהרצאה היא לאפשר למאזינים לצאת עם ידע ישים וברור לשימוש צמחי מרפא בחיי היומיום, ללא מאמץ או הוצאות מיוחדות. ועל-כן, כל משתתף מקבל דף מודפס ובו סיכום כל המידע הפרקטי שהועבר בהרצאה, הנחות משמעותיות על מוצרים שבהכנתי, ותיווך לצמחי מרפא רלוונטיים באיכות ובמחיר השמורים בד"כ רק להרבליסטים. למעוניינים בהעמקה- פתוחה גם האפשרות של קורסים מעמיקים יותר הבנויים ממספר מפגשים או סיורי ליקוט להכרת צמחי המרפא הגדלים בר.

 

 

 

 

 

 

שיתוף ב facebook
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email

מאמרים - הספריה של הידע וחכמת הצמחים

לחצו על התמונה המתאימה למעלה, לקריאת סדרת המאמרים שמעניינת אתכם.