שומרי הגן- החוגים השנתיים תשע"ח

אחרי חוג קיץ נפלא של מים ושל שבטיות, ממשיכים לשנה נוספת הבאה עלינו לטובה- הלוא היא השנה השביעית (!) שלנו במחנה מול עין איילה.
​רגע לפני שיוצאים לחופשה, לטעון כוחות והשראה לשנה הקרובה, מעדכנים אתכם בשני החוגים שייפתחו גם השנה במחנה הקבוע שלנו ביער (הוראות הגעה בסוף המייל)
בסיום כתיבת שורות אלה ושליחתן אליכם- אני סוגר את המייל, הווצאפ והסלולר, ויוצא לחו"ל עד סוף חודש אוגוסט . התקשורת וההרשמה ייעשו החל מתחילת ספטמבר. 

חוג "ותיקים"
המדריכים יהיו נאווה ליכטנר ודרור דראמי.
בימי שני בסביבות השעה 15:00 ועד 18:00 (נתון לשינויים ולדיוקים בהתאם למערכת השעות בבית הספר). החוג מיועד לילדי כיתות ד'-ח' וגם לילדי כיתה ג' בעלי ותק של שנתיים ומעלה בחוגים . ילדים בכיתה ד' ומעלה שלא היו בחוגים עד כה ורוצים להצטרף- יוכלו לעשות זאת בתיאום ע"פ מידת הפניות. ילדי כיתות ז'-ח' שנמצאים בחוג כבר למעלה מ- 3 שנים יוכלו להשתתף בפעילות תחת הגדרה של עוזרי מדריך, כפי שנעשה בהצלחה בחוגי האביב והקיץ.
גילוף כלים ואומנויות
גילוף כלים ואומנויות
מעגל ארוחת צהריים ושיר העכבישה
מעגל ארוחת צהריים ושיר העכבישה בחוג הקיץ
השנה, מישה היקר שהדריך את חוג ה"ותיקים" לא ידריך בחוג.  מישה פותח מסלול שומרי הגן בבית הספר יסודי בטבעון, שם ידריך 4 ימים מלאים בשבוע את כל שכבות בית הספר… יוזמה מבורכת ופורצת דרך. שולחים תודה גדולה על השנה שנתן והצלחה בהמשך….
במקומו זכינו בנאווה ליכטנר, אותה חלקכם זכה להכיר בחוג הקיץ האחרון, והיא תמשיך עם הותיקים… נאוה מדריכה ותיקה ומוכשרת, שחקנית ב "פשוט" – תיאטרון היער של שומרי הגן, מספרת סיפורים, גיטרסטית מהוללת , ואמא ל- 2 ילדים. ברוכה הבאה לחוג השנתי, נאווה! 
בנינו תנור עם ארובה- לאפיית לחמים ועוד...
בנינו תנור עם ארובה- לאפיית לחמים ועוד…
המעין שלנו ביער
המעין שלנו ביער
חוג "צעירים"– 
המדריכיםדרור דראמי ובועז ליימין (בובו)
בימי חמישי בסביבות השעה 15:00 ועד 18:00 (נתון לשינויים ולדיוקים בהתאם למערכת השעות בבית הספר), 
החוג מיועד לילדי גן חובה – כיתה ג', גם לכאלה שהיו באחד מהחוגים (אביב, קיץ, חוג שנתי) וגם לכאלה שלא היו כלל. כמו בשנה שעברה- הרשמה של ילדי גן חובה תהייה מותנית בהתאמתם למסגרת בת 3 שעות ביער- לשיקולכם.
גיא מכוון למטרה
גיא מכוון למטרה
הטיפי שלנו כמעט גמור
הטיפי שלנו כמעט גמור
פתיחה והרשמה 
שני החוגים יפתחו השנה באוקטובר.  
 ה"ותיקים" יתחילו ביום שני ה- 02.10.17, והצעירים ביום חמישי ה- 19.10.17
 
וביום שני ה 25.9.17 בין השעות 16:30-18:30, יתקיים יום הרשמה מרוכז במחנה ביער לשתי הקבוצות.
יום ההרשמה הוא הזדמנות למפגשים מחודשים אחרי חופשת הקיץ עם המדריכים ועם המחנה, היכרויות לחדשים, וכמובן ריכוז כל עניין ההרשמה והתשלום בכדי לפנות את המשך השנה לילדים ולא לגבייה.
לפני ההגעה ליום ההרשמה, יש למלא את טופס ההרשמה המקוון (לינק להרשמה מקוונת לחוג הותיקים). (לינק להרשמה מקוונת לחוג הצעירים) אך ההרשמה הסופית מתבצעת על ידי תשלום מלא לכל אורך השנה. אנא ודאו שיש ברשותכם את כמות הצ'קים הדרושה- כמפורט להלן.
שימו לב! חתימה על טופס ההרשמה מהווה כיסוי לביטוח צד ג' המופעל בחוג, וגם מהווה תוקף להסכמתכם לכל הכתוב בטופס הנהלים המצורף. חשוב מאוד למלא, אחרת אתם לא כתובים באופן רשמי ברשימות הארגון.
 
בטופס תמצאו את כל הפרטים הדרושים להרשמה, לתשלום (כולל נהלי פרישה), להכרת האופי של החוג ולהגעה ליום הראשון. שווה לקרוא .

שירה בחולצת הסוואה וסל ליקוט בדרך למסע
שירה בחולצת הסוואה וסל ליקוט בדרך למסע
על עץ האלון העתיק
על עץ האלון העתיק
כיוון שאנחנו לא יודעים מה יהיה היקף ההרשמה, אך ברור כי מספר המקומות מוגבל, אנחנו מציעים להגיע ביום הרשמה זה או לשלוח את הטופס והתשלום עם אחד ההורים בכדי להבטיח את מקומכם. מקומם של כל הנרשמים ביום הרשמה זה מובטח. מעבר לכך, איננו יכולים להתחייב. ולכן, אנא מכם… שתפו פעולה עם בקשתינו זו בכדי למנוע אי-נעימויות
המחיר :
התשלום השנה יעמוד על 320 ש"ח לחודש.
בהזדמנות זו אנחנו רוצים להזכיר שמדובר בחוג בן 3 שעות, וביחס מדריך:חניך של 1:10. מתכונת זו מתומחרת באופן טבעי אחרת מחוג בן שעה במתנ"ס,והערך המושג בה מאפשר למסגרת זו להיות "הרבה יותר מחוג". בכל מקרה, אם קיימים קשיים כלכליים המונעים מילד להירשם לחוג- אנא צרו קשר ונעשה כל שביכולתנו ללכת לקראתכם.
 
אופן התשלום: 
  •   9 צ'קים על סך 320 ש"ח כל אחד. תאריך הצ'ק הראשון לכל חודש. לא נוכל לקבל צ'קים בעלי תאריך אחר.
  • כרגיל, 10% הנחה על אח. 
  • לשם חלוקת התשלום בין המדריכים, נבקשכם למסור את הצ'קים ללא מילוי שורת "המוטב". אנו נמלא בהקדם. 
  • בכל מקרה, הצ'קים ייפדו על ידי אחד מבין המדריכים הפעילים בקבוצה או על ידי ארגון שומרי הגן עצמו. בשום מצב לא יעבור צ'ק למוטב חיצוני. 
  • בנוסף, בשני החוגים יש לצרף צ'ק דמי חברות וביטוח- ע"ס 80 ש"ח למשפחה, במזומן
  • ניתן לשלם גם במזומן 3 חודשים קדימה בכל תחילת רבעון. ולכן מי שרוצה להירשם ביום ההרשמה עם מזומן מתבקש למסור 960 ש"ח במזומן.
  • כזכור, חודשים אוקטובר ואפריל אינם חודשי פעילות מלאים, אך התשלום המלא עבורם יוצדק במהלך השנה. למעשה "חוסר" זה בשעות הוא שמאפשר לנו לקיים את אותן פעילויות מיוחדות שכבר רובכם היכרתם כמו פעילויות יום ארוכות בחנוכה, לינה במחנה ופעילויות אחה"צ ארוכות יותר בשעון הקיץ. עם זאת, אנא קראו את מדיניות הפרישה כדי להבין את המשמעות של עזיבה לפני מתן ההשלמות.
זהו לבינתיים.
מקווים מאוד לפגוש אתכם ביער ביום ההרשמה ביער ביום שני ה 25.9.17. מצורף שוב הקישור לטופס ההרשמה המקוון לוותיקים והקישור לצעירים, אנא מלאו עד יום ההרשמה. אין צורך להדפיס.
 מוזמנים להעביר להורים נוספים שעשויים להתעניין…
 
תודה רבה, ושתהייה שנה מלאה בהגשמה, חיבור, שמחה וקסם  .
דרור, נאוה, ובובו.

הדלקת אש שבטית
הדלקת אש שבטית
עלי מרווה ירושלמית שליקטנו ובישלנו כממולאים
עלי מרווה ירושלמית שליקטנו ובישלנו כממולאים
הכנת משחות לכוויות מצמחי המרפא של היער
הכנת משחות לכוויות מצמחי המרפא של היער
מערת השבט
מערת השבט

 

 

שיתוף ב facebook
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email

מאמרים - הספריה של הידע וחכמת הצמחים

לחצו על התמונה המתאימה למעלה, לקריאת סדרת המאמרים שמעניינת אתכם.