לקטי רפואה- מתקדמים

אחרי שנה של חיבור לעשרות צמחים, לתבונתם, לתבונת היער ולהכרה בהיותנו חלק מאותו כוח חיים מרפא.

אחרי שנה של סיפורים, זמן מסביב לאש, ונוכחות חיה בכל מזגי האוויר.

אחרי שנה של רקיחות, חלטרוח"ים, השריות וסחיטות, שהתגלמו והתגבשו לארון רפואות צמחי ביתי.

מגיעה (סופסוף) השנה השנייה!!

חוזרים ליער ולאמא טבע
חוזרים ליער ולאמא טבע

ומה בתוכנית השנה?

8 מפגשים בני 6 שעות כל אחד. בימי חמישי, בין 09:30-15:30.

המפגשים יתקיימו הרבה מחוץ למחנה היער, ויגיעו לנחלים, מקורות מים, סביבות מחייה שונות בהן צמחים שלא פגשנו. פנינות חמד רבות ייחשפו בפנינו, בעזרתם האדיבה של מדריכי טיולים ומורי דרך שגם הם בשומרי הגן, וידעו להראות לי מקומות שהם לא רק יפים לטיול, אלא גם כאלה שבהם מרגישים תדר חזק (כמו שרובכם הרגשתם ביער). וכמובן בעלי שפע של צמחי מרפא.

אחד מהמפגשים יהיה מפגש לינה. ביער או באחד מהלוקיישנים "המימיים". מפגש זה יתקיים בין יום ה' ב 9:30 עד למחרת ביום ו' ב- 14:00).

נחל ברמת הגולן
נחל ברמת הגולן. אחת מפנינות החן

גם כאן, כל יום ייפתח בסיפור סביב האש עם קפה ותה. יש עוד מבחר סיפורים פותחי השראה ולב שהגיעו ועוד יגיעו לאמתחתי. וגם הפעם נלמד עשרות נוספות של צמחים חדשים ומרתקים, נלקט את חלקם ונרקח. ואז יחד עם הצמחים שכבר הכרנו בקורס הראשון (שקצת נרענן את זכרוננו כשנפגוש בהם שוב)- נוכל להכין פורמולות מותאמות אישית. זאת אומרת שמעבר להיכרות עם צמחים חדשים ועם סביבות חיים חדשות, ומעבר לחידוד עבודת הרקיחה, החידוש המהותי של הקורס הוא הבנת העבודה עם צמחים בהתאמה אישית.

הכנות מותאמות אישית
הכנות מותאמות אישית

אז כל משתתף גם יתשאל וגם יתושאל; ויתאים פורמולה וגם תותאם עבורו. ואז במהלך הקורס יכין אותה לעצמו, ויחווה את הריפוי העמוק יותר של הצמחים, שמגיע גם מעבר לשפעת, כוויות, וכאבי בטן. כל זאת בתמיכה שלי גם מבחינה טכנית (חומרים כלים, פרקטיטיקה) וגם מבחינה מקצועית כמובן. בהקשר זה, למעוניינים בהעמקת הרקיחות- אוכל לסייע פיזית ברכישת מסחטות (בזכות אדון טנדר), וכלי רקיחה וחומרים (אצרף אתכם להזמנותיי ולמשלוחיי). זו פריבלגיה שאני יכול לאפשר רק בקורס ההמשך.

יושבים ופוגשים, לומדים את צמחי הנחל בנחל

לצורך הגדלת מרחב הבחירה, אני שוקל (ונוכל בהמשך לשקול יחד) סיור עם הקבוצה ב"על-עלים". שם אפשר יהיה לפגוש צמחים שלא צומחים בר, אבל שמאוד מאוד כדאי להכיר, ושנפגוש בחווה כמובן פנים מול פנים חיים באדמה.

קורס לקטי רפואה ב' יהיה מרווח יותר. יהיה יותר זמן לשאלות, ולדיון בנושאים שיעלו מצדכם ויימצאו רלוונטיים גם על ידי. ובזכות אותו ריווח אפשר יהיה להיפתח למתודות והתנסויות אנרגטיות עם היער ועם הצמחים. אלו מתודות ותפיסות שהולכות איתי ביער כבר שנים, ולמעשה שוכנות מתחת להרבה מהידע והרעיונות שמובאים בקורס א'. זה לדעתי יהיה החלק הכי מרגש!

חיבור עם צמחים, עם היער, עם הכל
חיבור עם צמחים, עם היער, עם הכל

תאריכים:  

קישור תאריכים       קישור תאריכי גיבוי 

מפגש ראשון- 4.11.21

מפגש שני- 16.12.21

מפגש שלישי- 20.01.22

מפגש רביעי- 31.03.22

מפגש חמישי- 26.05.22

מפגש שישי- 16.06.22

מפגש שביעי- 22.09.22

מפגש שמיני- מפגש לינה: 19-20.10.22

להרשמה לקורס ולתשלום

שיתוף ב facebook
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email

מאמרים - הספריה של הידע וחכמת הצמחים

לחצו על התמונה המתאימה למעלה, לקריאת סדרת המאמרים שמעניינת אתכם.