מים כחולים- לצבוע את החיים עם אמת

לפני שנה התגלגל לידיי בקבוק זכוכית כחול שניתן לי במקרה בתוך שאר הבקבוקים המשמשים לתמציות הצמחים במעבדה לצמחי מרפא.  תמיד מגיעים אליי בקבוקים חומים.

הוא היה יפה ומיוחד, ונזכרתי ששמעתי פעם שבשיטת הריפוי העתיקה של הוואי- הו'אופונופונו משתמשים בבקבוק זכוכית כחול להטעין מים בשמש. לא ידעתי מה זה עושה למים, אבל בשונה מהרגיל אצלי- גם לא שאלתי. גם לא הייתי ב"לא יועיל-לא יזיק". פשוט נמשכתי לדבר, והתחלתי לשים מים בשמש ב- 2 בקבוקים כחולים למשך רבע שעה-שעה, ואותם לשתות. להלן ייקראו "מים כחולים".

הזנתי את ה mind השואל והמהרהר שמידי פעם התעורר שזו העצמה אנרגטית למים, ושבכך אני זוכה להעצמה אנרגטית של המים בתוכי. בכל זאת, מוח אנליטי ומפותח, תואר שני במדעים וקדחתנות מוחית שמובילה אותי תמיד לחקור, לשאול, להבין, ולהקשות קושיות. אבל הפעם, איכשהו, לא חיפשתי "תוצאות". לא באתי עם ציפיות, ולא בחנתי את כדאיות ההשקעה. פשוט במסירות יצאתי כל בוקר עם 2 בקבוקים, הנחתי אותם בשמש, ודאגתי לשתות בעיקר מהם.

זה היה מסונכרן עם דברים נוספים בחיי, בעיקר לצד הלימודים המהפכניים שעברתי אצל ארנינה קשתן בתוכנית שנתית בשם "המצפן" (הכי מומלץ בעולם) אשר הינה קורס מקיף ועמוק שמעביר ולומד לסייע לאחרים לעבור תהליך עמוק ומשמעותי של התפתחות, ריפוי ורכישת כלים לתקשורת ועבודה פנימית, תוך כדי נגיעה בליבה הנפשית שלנו: אמונות, דפוסים ונדרים.

התהליך אצל ארנינה הכין היטב את הקרקע והיטיב את חיי באינספור תחומים. אבל את ההפריה שאני מתאר כאן הרגשתי בצורה מאוד מקושרת למים הכחולים. אחרי כמה שבועות או חודשים הרגשתי שמשהו השתנה. לא ידעתי עדיין לייחס את זה למים. פשוט הרגשתי "פתיחה". כאילו הוסרו ממנו כבלים מסוימים. בעיקר הרגשתי שאני פתוח ואפילו צמא להעמיק, להגביר ולהרחיב את העבודה ההתפתחותית/הרוחנית שלי.

ובאמת מאז הצלחתי לממש את הרצון הבלתי מושג שלי מקדמת דנא, לתרגל תרגול בוקר קבוע. התחלתי לצאת קבוע ליער, לחצי שעה ואח"כ לשעה כל בוקר. שם תרגלתי את התרגילים האנרגטיים של "שומרי הגן", שהם תרגילים המזכירים מעט צ'י-קונג, אך עם קונטציה הדוקה יותר לחיבור לכוחות הטבע. בהמשך, התרחבה הפתיחה והרגשתי איך אני מתחיל לחוש חיבור נוכח וברור עם עצים. בעיקר עם העץ אשר לצידו תרגלתי במשך חודשים. בהמשך הבנתי שזו לא נחלת "ההזויים" בלבד. ברפואה הסינית וחוכמת הטאו יש ספרים שלמים שמלמדים על דרכי החיבור האנרגטי עם עצים, ועל הריפוי שניתן לזכות בכך. (למעוניינים, הנה מאמר אחד באנגלית מדהים בנושא). תרגלתי תקושרת עם עצים, והתרגול הפך לעוצמתי עוד יותר.

זו הייתה רק תחילת הדרך. בהמשך למדתי ותרגלתי (ועודני מתרגל) את שיטת הריפוי העתיקה- הו'אופונופונו גם בהיבטים נוספים. אבל על זאת לא ארחיב כאן, רק אומר שהיא הביאה לי ריפוי עצום לחיי. אור גדול נכנס לזוגיות, למשפחה, לקליניקה ושפע חומרי ורוחני מילא את חיי.

אבל מה עושים המים הכחולים? על קצה המזלג… המים הכחולים וכל תרגול אחר של שיטת הו'אופונופונו מסייעים במחיקת זיכרונות ישנים שמשתחזרים אצלנו שוב ושוב ומתבטאים אצלנו באמונות, דפוסים ונדרים, תבניות חשיבה ומציאות שלמה שנבראת בעקבות כך. ההסכמה למחוק את הזיכרונות היא שמאפשרת להשראה האלוהית למלא אותנו. כשההשראה האלוהית ממלאת אותנו, אנחנו זוכים ליצירת מציאות אחרת בחיינו שמושתתת על התכנית האלוהים ולא על התכנות הפנימי שלנו, שחוסם אותנו מלאפשר לה להתגשם בחיינו.

לטובת מטופליי ולטובת הטענת המים גם התמציות צמחי המרפא- רכשתי בקבוקים רבים. אני שמח לחלוק את הריפוי הזה עם כל המעוניין, ופועל לא מעט להפיץ את הברכה הזו בעולם. אם בליבכם הקריאה- צרו קשר, ותוכלו לרכוש בקבוק כזה. מחיר בקבוק אחד- 40 ש"ח. מחיר 3 בקבוקים- 100 ש"ח.

 

 

שיתוף ב facebook
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email

מאמרים - הספריה של הידע וחכמת הצמחים

לחצו על התמונה המתאימה למעלה, לקריאת סדרת המאמרים שמעניינת אתכם.