תקנון האתר+ מדיניות ביטולים קורס לקטי רפואה 2023

כללי

 • ברוכים הבאים לאתר healingforest.co.il. את האתר מפעיל דרור דראמי, טיפול בצמחי מרפא. ח.פ 32811382
 • באתר תכנים בנושאי שימוש בצמחי מרפא וגישות טבעיות לריפוי.
 • המידע והתכנים שבאתר זה אינם מהווים תחליף לייעוץ מקצועי. הם נועדו לספק אינפורמציה בלבד ואינם בגדר עצה רפואית, חוות דעת מקצועית, או תחליף להתייעצות עם מומחה. מידע זה אינו מהווה התוויה רפואית ו/או תחליף לכל טיפול רפואי/תרופתי אחר. בכל שאלה רפואית על המשתמש להיוועץ ברופא המטפל.
 • האתר מציע קורסי לימוד, וההרשמה אליהם והתשלום אפשריים באמצעות חיוב אשראי. האתר מציע גם חנות אינטרנטית של מוצרי בריאות על בסיס צמחי מרפא. התשלום למוצרים אלה אפשרי דרך.

 

מדיניות שילוח

 • עם ביצוע קנייה באתר, מתחייב בית העסק להוצאת משלוח דואר (רשום או שליחים, ע"פ בחירה) תוך 3 ימי עסקים. המשלוח יסופק באמצעות חברת שליחויות (2-4 ימי עסקים מיום המשלוח)

אחריות האתר

 • מנהל האתר- דרור דראמי, אחראי באופן בלעדי לתוכן המוצג באתר, לפעולות המתרחשות בו, לרבות מכירה, שירות, אספקה, מענה בצ'אט וכו’
 • האתר יישא גם באחריות של כל תקלה, פגימה או עיכוב בהגעת המוצר.
 • האתר לא יישא באחריות של מוצר שהגיע תקין אך אינו עונה לשביעות רצונו של הלקוח. במקרה כזה, יוכל הלקוח להתייעץ עם מנהל האתר באפשרויות העומדות לרשותו על מנת להתאים את המוצר לשביעות רצונו.

ביטול עסקה של תכשירים בחנות

 • בעת רכישה מוצרים ותכשירים בחנות- מיוצר המוצר באופן פרטי למזמין. ולכן, במידה וישנו רצון בביטול העסקה, יותנה הדבר במצב הטיפול בפנייה. באם החל הטיפול בפנייה (כלומר הורכב מוצר שהוזמן) לא ניתן יהיה לבטלה, ולא ניתן יהיה לקבל כל החזר כספי. במידה והמוצר לא יוצר- יזוכה הלקוח ב- 80% מערך העיסקה

ביטול הרשמה לקורס "לקטי רפואה" (מתייחס לרישום לקורס הנוכחי שנפתח באוקטובר 2023)

אנא הבינו שחלק משמעותי מהעבודה נעשה עוד הרבה לפני שהקורס בשטח מתחיל (פרסום, סיורי הכנה בשטח, הכנת תכנים, חומרים, ציוד, רישום, גבייה וכד'). כמו כן אני מקפיד מאוד שהקורס יתקיים בקבוצה קטנה יחסית עם יחס אישי ועם עוד שלושה אסיסטנטים, ולכן סוגר את ההרשמה כשהקבוצה מתמלאת (כלומר, לבאים בהרשמה מאוחרת כבר אין מקום). המשמעות היא שביטול השתתפות באה על חשבון משתתף פוטנציאלי. מתוך מציאות זו נולד הצורך בסעיף מדיניות ביטולים. בתקווה שלא נזדקק לו…

 • ביטול עד 31.08.22: התשלום הראשון ע"ס 395 ₪ מהווה דמי הרשמה והבטחת מקום. תשלום זה אינו מוחזר בכל מקרה של ביטול. וההחזר יהיה של 3,205 ₪ בהרשמה מוקדמת, ו- 3,555 ₪ בהרשמה רגילה .
 • בביטול החל מה- 01.09.22 ועד ה- 01.10.22 (כ-3 שבועות לפני פתיחת הקורס) ייגבה רבע מעלות הקורס- ויוחזרו 2,962.5 ₪, או 2,700 ₪ למי שנרשם בהרשמה מוקדמת
 • בביטול בין ה- 02.10.22 ועד ה- 17.10.22 (מספר ימים לפני פתיחת הקורס): תיגבה מחצית מעלות הקורס- ויוחזרו 1,975 ₪, או 1,800 ₪ למי שנרשם בהרשמה מוקדמת.
 •  בביטול החל מה- 18.10.22– לא תהיה כל החזרת תשלום, אך יתאפשר למצוא מחליף מתוך רשימת ההמתנה שבד"כ יש לקורס.  מציאת המחליף תהיה באחריות המבטל. אך אעשה כל שביכולתי לאפשר למי שמבטל הרשמה תקשורת עם כל המועמדים להחלפה.
 • לא ניתן להשלים מפגש עם הקבוצה של היום המקביל ומבקשים לשמור על ההפרדה בין הקבוצות מכיוון שיש לזה השלכה משמעותית על אופי הקבוצות, החיבור, הקשרים ותחושת הבית והביחד. אין אפשרות להחריג את הנאמר לאור נסיבות מיוחדות (כולל רפואי), מכיוון שכל הנסיבות הן מיוחדות, אנושיות ומובנות. לא לנו היכולת להבחין ולעשות ביניהם דירוג עדיפויות.
 • אי הגעה למפגש או למפגשים במהלך הקורס אינה מהווה עילה להחזרי תשלום.
 • ביטול הנגרם עקב סיבות בריאותיות אינו יוצא מן הכלל לכל הנאמר בסעיפים הקודמים, ועל אף הצער והאמפתיה יתבקש המבטל לקבל את מדיניות הביטולים גם בגין ביטולים מובנים ומצערים כמעין אלה.

ביטול הרשמה לקורס "לקטים מתקדמים " (מתייחס לרישום לקורס הנוכחי שנפתח בנובמבר 2022)

אנא הבינו שחלק משמעותי מהעבודה נעשה עוד הרבה לפני שהקורס בשטח מתחיל (פרסום, סיורי הכנה בשטח, הכנת תכנים, חומרים, ציוד, רישום, גבייה וכד'). כמו כן אני מקפיד מאוד שהקורס יתקיים בקבוצה קטנה יחסית עם יחס אישי ועם עוד שני אסיסטנטים, ולכן סוגר את ההרשמה כשהקבוצה מתמלאת (כלומר, לבאים בהרשמה מאוחרת כבר אין מקום). המשמעות היא שביטול השתתפות באה על חשבון משתתף פוטנציאלי. מתוך מציאות זו נולד הצורך בסעיף מדיניות ביטולים. בתקווה שלא נזדקק לו…

 • ביטול עד 15.09.21: התשלום הראשון ע"ס 350 ₪ מהווה דמי הרשמה והבטחת מקום. תשלום זה אינו מוחזר בכל מקרה של ביטול. וההחזר יהיה של 3,150 ₪ בהרשמה מוקדמת, ו- 3,450 ₪ בהרשמה רגילה .
 • בביטול החל מה- 15.09.21 ועד ה- 15.10.21 (כ-3 שבועות לפני פתיחת הקורס) ייגבה רבע מעלות הקורס- ויוחזרו 2625 ₪ למי שנרשם בהרשמה מוקדמת, או 2,850 ₪ למי שנרשם בהרשמה רגילה.
 • בביטול בין ה- 15.10.21 ועד ה- 01.11.21 (3 ימים לפני פתיחת הקורס): תיגבה מחצית מעלות הקורס- ויוחזרו 1900 ₪ למי שנרשם בהרשמה רגילה, או 1750 ₪ למי שנרשם בהרשמה מוקדמת.
 •  בביטול החל מה- 04.11.21– לא תהיה כל החזרת תשלום, אך יתאפשר למצוא מחליף מתוך רשימת ההמתנה שבד"כ יש לקורס.  מציאת המחליף תהיה באחריות המבטל. אך אעשה כל שביכולתי לאפשר למי שמבטל הרשמה תקשורת עם כל המועמדים להחלפה.
 • אי הגעה למפגש או למפגשים במהלך הקורס אינה מהווה עילה להחזרי תשלום.
 • ביטול הנגרם עקב סיבות בריאותיות אינו יוצא מן הכלל לכל הנאמר בסעיפים הקודמים, ועל אף הצער והאמפתיה יתבקש המבטל לקבל את מדיניות הביטולים גם בגין ביטולים מובנים ומצערים כמעין אלה.

ביטול מפגש בקורס לקטי רפואה / לקטים מתקדמים  עקב מגבלות קורונה:

בתקווה שלא יהיו ביטולים "מלמעלה", ובידיעה שהכל יכול להיות….
אם יהיה ביטול נקודתי בגלל קורונה, נשתמש בתאריך הגיבוי.
אם תהיה הגבלה על מספר האנשים, נפצל מפגש לשתי קבוצות (אחת בתאריך הגיבוי)
אם יהיה ביטול תקופתי- ההשלמה תהיה בזום.
במקרה כזה- אין אפשרות להשלים מפגשים בהמשך השנה שהרי העונות חולפות. ושנה אחרי זה זה כבר קורס חדש.
השנה המפגשים בזום היו מופלאים. ובאופן מפתיע ומרגש- התוכן, הרוח והחיבור עברו אפילו בצורה מעולה. קרו דברים לא צפויים. ובנוסף, העברתי לקבוצה הרבה תוכן אקסטרה הודות למדיה הזו.
בכל אופן, אין תחליף כמובן לסיור בשטח. נעשה כולנו את המיטב שנוכל. מבטיח.

הגבלת פרטיות

 • בית העסק אינו מאחסן, מעבד, או משדר נתוני כרטיסי אשראי על מערכות המחשוב או במשרדיו, אלא מסתמך לחלוטין על ספק השירות לביצוע פעולות אלה ע"י הפנייה (Redirect) של דף התשלום לדף המאוחסן ומעובד אצל ספק השירות.
 • באתר קיים פרוטוקול האבטחה SSL, והוא עומד בתקן האחיד לאבטחות המידע של חברות האשראי מסוג PCI DSS. עמידה בתקן מחייבת עמידה בתנאי האבטחה המחמירים של 5 חברות האשראי, מסופקת על יד ספק שירות המתמחה בייצור סליקה העומדת בתקן, ומפוקחת על ידי חברת הסליקה Visa Cal.

 

 

שיתוף ב facebook
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email

מאמרים - הספריה של הידע וחכמת הצמחים

לחצו על התמונה המתאימה למעלה, לקריאת סדרת המאמרים שמעניינת אתכם.